Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Догляд за кішками

Власники котів та кішок знають, що догляд за ними – це не лише почистити лоток та насипати корм. Безумовно, турбота про котів дещо простіше, ніж про собак. Незважаючи на те, що котячі від природи охайні, все одно вони потребують регулярної уваги щодо їх зовнішнього вигляду. Чищення очей, вух, гігієна зубів, підрізання кігтів, купання і навіть стрижка – все це невід’ємні атрибути догляду за кішками. І якщо почистити вуха та очі може практично кожен господар, то гігієнічне купання чи стрижка кота – це ціле випробування (причому не лише для тварини).

Barber Pet пропонує грумінг кішок – комплекс послуг, який спрямований на упорядкування шерсті та шкіри тварини. У нас працюють професійні грумери, які знайдуть підхід до будь-якого, навіть найвибагливішого хижака.

Грумінг для кішок необхідний, якщо:

 • у вас не вистачає часу та ресурсів на повноцінний догляд;
 • у тварини густа шерсть;
 • улюбленець сильно линяє та залишає всюди «шматочок» себе;
 • вихованець спілкується з іншими тваринами вдома або на вулиці;
 • з’явилися паразити, блохи;
 • є ковтуни;
 • ви збираєтеся брати участь із улюбленцем у виставках.

У грумінг-салоні Barber Pet на вашу кішку чекають досвідчені фахівці, якісне обладнання, професійна косметика преміум-класу та безмежне кохання.

Що входить до послуг грумінгу кота?

Купання. Купання проводиться професійними шампунями та іншими засобами для догляду, які підбираються з урахуванням типу шерсті. Незважаючи на стресовість процедури, наші грумери легко справляються з цим завданням.

Вичісування. Необхідна процедура для попередження утворення ковтунів, а також попадання великої кількості шерсті до травного тракту тварини. Також ми розповімо, які інструменти підібрати для щоденного догляду за вихованцем.

Стрижка котів. Стригти кішку необхідності немає. Ми навіть рекомендуємо не стригти кішку, а регулярно вичісувати. Така процедура відіграє як гігієнічну, так і естетичну роль. Можна окремо провести стрижку ковтунів у кішок – популярна процедура серед персів, мейн-кунів, сибірських, невських маскарадних та інших довгошерстих пухнастиків.

Стрижка пазурів. Досить проста процедура, яка необхідна для того, щоб кігтики не чіплялися за меблі, шпалери та одяг. Після стрижки кігтів у кішок ми можемо додатково убезпечити їх накладними ковпачками-антицарапками. Це абсолютно безпечно і дуже симпатично.

Очищення вушних раковин та очей від природних виділень. Буває і так, що при чищенні кота виявляються паразити (наприклад, вушний кліщ), тоді ми радимо звернутися безпосередньо до ветеринара.

Після такого комплексу процедур ваш пухнастик буде ще гарніше і вальяжніше. А ви більше не будете здригатися від думки про купання або стрижку кігтів коту.

Переваги грумінгу котів в Києві в Barber Pet:

 • ми не використовуємо седативних препаратів при процедурах;
 • стрижка кішок здійснюється з урахуванням побажань;
 • застосовуємо професійну косметику та доглядові засоби преміум-класу;
 • стерилізуємо інструменти після кожної тварини;
 • надаємо окрему кімнату для меншого стресу.

Якщо ви шукаєте де зробити обрізання кігтів, купання та стрижку котів у Києві — ми завжди раді бачити вас у нашому грумінг-салоні Barber Pet. Довірте турботу про красу свого улюбленця нам і ви зрозумієте, що догляд це просто!

Ціни на грумінг котів

Догляд за котами від Barber Pet

*за агресивність кота + 100% до прайсу чи майстер має право відмовити в проведенні послуги

ПОСЛУГАВАРТІСТЬ
Стрижка кота1200
Купання кота та вичісування1500
Стрижка і купання кота1500
Мейнкун - гігієнічний догляд з вичісуванням2050
Мейнкун - комплекс з стрижкою2050
Вичісування кота 45 хвилин 850
Часткове вистригання (зона паху, штанці) 300
Манікюр (обрізання пазурів)200

Оберіть мову сайту

Українська
Російська