Триммінг (стріппінг) собак

У жорсткошерстних собак природна линька ускладнена. До таких порід відносяться шнауцери, джек-рассел-тер’єри, гріффони та ін. Їх жорстке остеве волосся заважає відпадати підшерстку, з цієї причини наші чотирилапі друзі в період линьки потребують додаткового догляду.

У грумінг салоні Barber Pet в Києві проводиться триммінг собак – процес механічної зміни шерсті. Процедура проводиться стрипером (ніж з зазублинами) – він шляхом вищипування видаляє відмерлу шерсть. Ще це називається штучною линькою.

Як проходить стріппінг собак

Собаку ставлять на грумерский стіл і починають вичісувати щіткою і гребенем. Якщо трапляються ділянки з поплутаною шерстю, їх розплутують або акуратно вистригають. Після цього попереднього етапу грумер приступає безпосередньо до стріппінгу. Інструментом працюють швидко і чітко у напрямку росту шерсті.

Триммінг для собак не можна назвати болючою процедурою, однак вона викликає у чотирилапих не дуже приємні відчуття. Але якщо відвідувати грумера регулярно, починаючи з 6-місячного віку, вихованець звикне і для нього процедура тримминга НЕ буде сильним стресом.

Переваги стріппінгу для собак в Barber Pet:

  • досвідчені майстри з безмежною любов’ю до тварин;
  • доступна ціна на триммінг собак в Києві;
  • триетапна обробка інструментів після кожного хвостатого клієнта;
  • професійна косметика для догляду за вашими улюбленцями.

Чому триммінгувати собаку – це важливо?

Якщо відмерле волосся вчасно не видаляти, шкіра вихованця буде швидше забруднюватися, а шерсть набуде недоглянутий вигляд. Тому стріппінг для собак жорсткошерстних порід просто необхідний, так як саме ця процедура дозволяє рости новим пружним волоскам. А якщо замість тримминга собак проводити стрижку, то шерсть стане занадто м’якою і буде вицвітати. Шнауцерам і тер’єрам можна стригти лише ділянку близько інтимних зон.

Стріппінг жорсткошерстних собак від Barber Pet

Опис послугиВартість
Вичісування, роллінг, ручне вищипування шерсті, купання і сушка, доглядові засоби для жорсткої шерсті, обробка та чистка вушок, манікюр, породна стрижка400 грн/год роботи