0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Триммінг (стриппінг) собак

У жорсткошерстних собак природна линька ускладнена. До таких порід відносяться шнауцери, джек-рассел-тер’єри, гріффони та ін. Їх жорстке остеве волосся заважає відпадати підшерстку, з цієї причини наші чотирилапі друзі в період линьки потребують додаткового догляду.

У грумінг салоні Barber Pet в Києві проводиться триммінг собак – процес механічної зміни шерсті. Процедура проводиться стрипером (ніж з зазублинами) – він шляхом вищипування видаляє відмерлу шерсть. Ще це називається штучною линькою.

Як проходить стриппінг собак

Собаку ставлять на грумерский стіл і починають вичісувати щіткою і гребенем. Якщо трапляються ділянки з поплутаною шерстю, їх розплутують або акуратно вистригають. Після цього попереднього етапу грумер приступає безпосередньо до стриппінгу. Інструментом працюють швидко і чітко у напрямку росту шерсті.

Триммінг для собак не можна назвати болючою процедурою, однак вона викликає у чотирилапих не дуже приємні відчуття. Але якщо відвідувати грумера регулярно, починаючи з 6-місячного віку, вихованець звикне і для нього процедура тримминга НЕ буде сильним стресом.

Переваги стриппінгу для собак в Barber Pet:

  • досвідчені майстри з безмежною любов’ю до тварин;
  • доступна ціна на триммінг собак в Києві;
  • триетапна обробка інструментів після кожного хвостатого клієнта;
  • професійна косметика для догляду за вашими улюбленцями.

Чому триммінгувати собаку – це важливо?

Якщо відмерле волосся вчасно не видаляти, шкіра вихованця буде швидше забруднюватися, а шерсть набуде недоглянутий вигляд. Тому стриппінг для собак жорсткошерстних порід просто необхідний, так як саме ця процедура дозволяє рости новим пружним волоскам. А якщо замість тримминга собак проводити стрижку, то шерсть стане занадто м’якою і буде вицвітати. Шнауцерам і тер’єрам можна стригти лише ділянку близько інтимних зон.

Стриппінг жорсткошерстних собак від Barber Pet

Вичісування, роллінг, ручне вищипування шерсті, купання і сушка, доглядові засоби для жорсткої шерсті, обробка та чистка вушок, манікюр, pet стрижка.

ПОСЛУГАВАРТІСТЬ
Стриппінг400/год