Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Триммінг (стриппінг) собак

У жорсткошерстних собак природне линяння затруднене. До таких пород належать шнауцери, джек-рассел-тер’єри, грифони, вест-хайленд-уайт-тер’єри та інші. Їх жорстке остеве волосся заважає відпадати підшерстку, тому наші чотирилапі друзі, особливо в період линяння, потребують особливого догляду в грумінг-салоні.

У Barber Pet у Києві проводиться тримінг собак – процес механічної зміни шерсті. Процедура проводиться вручну із застосуванням стрипера (ніж із зазубринами) – він шляхом вищипування видаляє відмерлу шерсть. Ще це називається «штучною линянням».

Як проходить стриппінг собак

Собаку ставлять на грумерський стіл і починають вичісувати щіткою та гребенем. Якщо трапляються ділянки зі сплутаною шерстю, їх розплутують. Після цього попереднього етапу грумер переходить безпосередньо до стрипінгу. Інструментом працюють швидко та чітко у напрямку зростання шерсті.

Тримінг для собак не можна назвати болісною процедурою, проте вона викликає у чотирилапих не дуже приємні відчуття. Але якщо відвідувати грумера регулярно, починаючи з 6-місячного віку, вихованець звикне і для нього процедура тримінгу не буде сильним стресом.

Переваги стриппінгу для собак в Barber Pet:

  • найдосвідченіші майстри з безмежною любов’ю до тварин;
  • доступна ціна на тримінг собак у Києві;
  • обробка інструментів після кожного хвостатого клієнта;
  • професійна косметика для догляду за вашими улюбленцями.

Чому триммінгувати собаку – це важливо?

Якщо відмерле волосся вчасно не видаляти, шкіра вихованця швидше буде забруднюватися, а шерсть набуде мати недоглянутий вигляд. Тому стрипінг для собак жорсткошерстих порід просто необхідний, тому що саме ця процедура дозволяє рости новим пружним волоскам. Якщо замість тримінгу собак проводити стрижку, то шерсть стане надто м’якою. Але багато господарів домашніх улюбленців обирають саме стрижку замість стрипінгу. У салонному (pet) грумінгу це також можливо, тому що стрипінг вкрай необхідний, тільки якщо собака виходить на полювання в лісі і може поранитися гострими гілками. В даному випадку її зберігає від порізів і травм жорстка шерсть.

Стриппінг жорсткошерстних собак від Barber Pet

Вичісування, роллінг, ручне вищипування шерсті, купання і сушка, доглядові засоби для жорсткої шерсті, обробка та чистка вушок, манікюр, pet стрижка.

Послуга надається для таких порід:ВАРТІСТЬ
Грифон1000/год
Джек-рассел-тер'єр1000/год
Такса1000/год
Вест-хайленд-уайт-тер'єр1000/год

Оберіть мову сайту

Українська
Російська