Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Ми

Barber Pet – перший в Україні грумінг-салон у авторському стилі

Ми були такими маленькими і тендітними, але дуже стрімко росли і розвивалися, пробували і не зупинялися, проводили роботу над помилками і з новими ідеями йшли далі. І ось тепер ми – професіонали номер один. Такі зухвалі та яскраві, круті та неперевершені.

Ми об’єднуємо тих, хто любить тварин, має пристрасть до своєї професії, ідейних людей і справді даруємо неперевершені емоції своїм клієнтам. Щоразу краще і тільки вперед!

Ми те місце, де прийшовши помічником, майстер росте, розвивається та стає крутим професіоналом. Відкривши розклад «на завтра», він бачить того ж Купера, що приходив до нього 7 років тому.

Це історія, яка вибудовувалась роками і пишеться далі. Це філософія та принципи, дружба та підтримка, розвиток та любов.

Усередині Barber Pet вирує справжнє життя, твориться краса, лунає сміх, а на обличчі з’являється посмішка. Тут затишок.

Наш підхід

Тільки уявіть – ваш улюбленець буде розслаблятися в лагідних руках найкращих грумерів і наводитиме красу. А в цей час, ви сидячи на затишному дивані, потягуючи ароматну каву або келих шампанського, зможете спостерігати за ним на великому екрані в режимі реального часу і посміхатися.
До речі, у нашому бутіку ви знайдете ексклюзивні, ретельно відібрані pet аксесуари від місцевих та зарубіжних дизайнерів.
Якщо все сказане вам до душі, то обов’язково приходьте в гості. Дружитимемо, ділитимемося історіями про братів наших менших і створюватимемо їм щоразу новий ефектний look.

Гігієна та стерилізація

Найважливіший аспект концепції Barber Pet – здоров’я ваших улюбленців, тому чистота та дезінфекція – це альфа та омега нашої роботи.

Ми обов’язково подбаємо про:

  • дезінфекцію поверхонь після кожної тварини;
  • стерилізацію всього інструментарію після кожного клієнта;
  • одноразові предмети гігієни;
  • регулярну протипаразитарну та антибактеріальну обробку всього приміщення.

Можете бути спокійними і не переживати, віддаючи нам свого друга.

Оберіть мову сайту

Українська
Російська