0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

6 причин завести собаку

25 Серпня 2021

Собак не просто так нарекли кращим другом людини. Адже протягом століть ці прекрасні тварини показували свою щирість і відданість. У цій статті ми зібрали 6 основних причин, чому завести собаку – це здорово!

6 причин завести собаку BarberPet

 

Вірний друг

Якщо у вас є собака, ви ніколи не будете відчувати себе самотньо. Вихованець буде виляти хвостом при будь-якому зробленому знаку уваги, чекати вас з роботи і шалено радіти вихідним, коли ви вдома. Собакам немає рівних у безкорисливій ​​любові і глибокій відданості.

Особистий лікар

Психологи вже давно довели, що собаки благотворно впливають на організм людини. Вони допомагають впоратися з серцево-судинними захворюваннями, вирівняти тиск, відновитися після операцій і т. д.

Кращий засіб від стресу

Спілкування з хвостиком допомагає в боротьбі зі стресами і депресіями. Півгодини спілкування з вихованцем – і людина розслаблена. Згідно з дослідженнями, власники собак відчувають себе більш впевненими і легко справляються зі стресом.

Мила няня

У будинку, де є дитина, собака стане чудовим помічником у вихованні. Наявність вихованця навчить малюка турботі, відповідальності, налагодженню режиму дня. А ще собаки мають дар заспокоювати немовлят.

Собака заспокоює немовля BarberPet

 

Клуб за інтересами

Маючи собаку, у вас з’явиться новий клуб за інтересами. Адже разом ви можете подорожувати, займатися спортом, відвідувати спеціальні кінологічні заходи і брати участь у виставках. Вихованець відкриє для вас новий світ, де ви обов’язково знайдете однодумців.

Відмінний тренер

З собакою потрібно гуляти в будь-яку погоду два рази в день. Багато вихованців дуже потребують фізичних навантаженнях. А це відмінний спосіб привести в форму і себе. До того ж собака вчить оптимізувати час і дотримуватися дисципліни.