0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

6 порад про прогулянки з собакою восени

21 Вересня 2021

Прогулянки восени – особливий час. Спека вже спала, холод ще не настав: можна вдосталь гуляти по скверах і парках. Щоб прогулянки з вихованцем були безпечними, необхідно дотримуватися деяких рекомендацій.

6 порад про прогулянки з собакою восени

  1. Готуємося гуляти в темряві. Світловий день помітно скорочується, тому буде не зайвим придбати нашийник, що світиться. Якщо влітку можна було дозволити собаці гуляти без повідка, то в темний час доби краще, щоб вихованець завжди був поруч з вами.
  2. Проявляємо активність. Чим нижче температура, тим активніше повинні бути ваші з хвостиком прогулянки. Безумовно у кожного вихованця свої потреби, тому все повинно бути в міру.
  3. Захищаємося від дощу. Опади – не привід скасовувати прогулянку, але по можливості намагайтеся, щоб вихованець не змок. Купуйте для собаки дощовик, комбінезон і спеціальне взуття. Це захистить хвостика від вологи та бруду.
  4. Побоюємося ігор з листям. Валятися в сухому листі – це весело. Але перед цим варто оглянути територію, адже в листі може бути що завгодно: сміття, бите скло і навіть шприци.
  5. Не дозволяємо собаці лежати на холодній землі. Якщо собака втомилася або просто вередує і хоче полежати на землі – не дозволяйте їй цього робити. Інакше цистит та інші неприємні захворювання не змусять себе довго чекати.
  6. Оглядаємо і купаємо собаку. Залежно від погодних умов, миємо вихованцеві лапки, чистимо шерсть щіткою або купаємо. Також оглядаємо хвостика на предмет кліщів – восени вони все ще небезпечні.

Чому важливо стежити за чистотою і сухістю лап у собаки?

Так як восени випадає багато опадів, важливо стежити за чистотою лап. І не тільки тому, що собака буде залишати сліди на підлозі. Справа в тому, що в міському бруду містяться різні хімічні елементи, які можуть спровокувати появу тріщин і ранок на подушечках. А в них може потрапити інфекція. Також є ймовірність розвитку грибка.

Чому важливо стежити за чистотою і сухістю лап у собаки?

Ще одне небезпечне захворювання, яке може з’явитися у собаки – піодермія – гнійне запалення шкіри. Для нього характерні почервоніння, свербіж, висип. Від лап може виходити неприємний запах.

Кращим рішенням стане покупка взуття, що захищає подушечки лап від контакту з вуличними поверхнями. Також можна придбати спеціальний спрей або віск. Засоби наносяться перед прогулянкою, створюючи захисний бар’єр.