Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Добірка порід собак які не гавкають

28 Серпня 2023

Відразу обмовимося, не існує порід собак, які взагалі не видавали б ніяких звуків, це просто не передбачено природою. Проте, є породи собак, які гавкають вкрай рідко чи у справі, і навіть можуть видавати інші категорії звуків. Про них ми сьогодні й поговоримо.

Маламут

Великі пухнасті маламути завжди використовувалися як тягова сила на безкраїх північних просторах. З цієї причини справді щасливим маламут почувається виключно у холодному кліматі і коли має достатньо простору для прогулянок. Ця порода любить фізичну активність, тому оптимальним варіантом буде завести маламуту, проживаючи поблизу лісу. Характерною особливістю цієї породи вважається невміння гавкати. Натомість вони висловлюють свої емоції за допомогою вию. Звук, що видається маламутами, вкрай пронизливий, а реагувати пес здатний на багато факторів. З іншого боку, у заміській зоні затяжна пісня маламуту нікого не потурбує.

Ротвейлер

Ці красені найкраще можуть реалізувати себе як охоронець. Серйозні ротвейлери добре підходять як для утримання в будинку, так і квартири. Важливо пам’ятати, що ця порода потребує суворого виховання, оскільки в юності ротвейлери схильні виявляти непокірний характер. Але якщо правильно підійти до дресури, то собака стає справжнім ангелом-охоронцем для своєї родини. Досить сильно ці тварини прив’язуються до дітей. Характерною особливістю ротвейлерів є те, що вони практично не гавкають, якщо ситуація спокійна. Але, якщо незворушний охоронець таки вибухає гучним гавканням, значить, для цього є серйозні підстави.

Басенджі

Ця порода добре підійде для надмірно гидливих людей. Коротка вовна басенджі завжди залишається чистою і навіть при намоканні не виділяє характерний «собачий» запах. Цим собакам у щенячому віці властива незалежність і впертість, тому від господаря буде потрібно терпіння. Але якщо докласти зусиль у вихованні, тоді пес обов’язково прив’яжеться до сім’ї та стане її повноцінним членом. Що стосується гавкання, то басенджі зовсім не вміють цього робити. Через пристрій голосових зв’язок вони видають тихий звук, що більше нагадує котяче нявкання. Це досить мила особливість.

Тайський ріджбек

Розумні та стрункі ріджбеки відрізняються високим інтелектом і бездоганною охайністю, порівнянною хіба що з котячою. Вони люблять активні ігри та тривалі прогулянки. А ось гавкати ріджбек не любить і користується цим умінням вкрай рідко. Але якщо пес голосно гавкне, то він хоче, щоб до нього прислухалися.

Оберіть мову сайту

Українська
Російська