Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Догляд за цуценям чау-чау: поради та рекомендації

01 листопадаа 2023

Чау-чау – це розумні, красиві та незалежні собаки з неповторним характером. Щоб забезпечити вашому цуценяті здорове і щасливе майбутнє, важливо правильно піклуватися про нього з самого початку.

Вибір цуценяти

При виборі зверніть увагу на його поведінку – воно повинно бути активним і допитливим. Уникайте цуценят, які виявляють надмірну боязливість або агресію. Також зверніть увагу на загальний вигляд собаки: вологий і холодний ніс, чисті очі без виділень, а також хороший стан шкіри і шерсті свідчать про її фізичне здоров’я. Щільна комплекція та рівні кінцівки вважаються характерними рисами породи чау-чау.

Необхідне обладнання для догляду за цуценям

Перед придбанням цуценяти чау-чау важливо підготувати всі необхідні засоби для її догляду. До основних предметів входять:

  • Дві миски з небитого матеріалу для води та їжі.
  • Розчіска з рідкими і частими зубцями для догляду за шерстю.
  • Пуходерка для видалення відмерлих волосся.
  • Шампунь високої якості з кондиціонером для миття собаки.
  • Фен потужністю 1800-2000 Вт з різними режимами нагріву для сушки шерсті.
  • Велике рушник для витирання собаки після купання.
  • Ошийник і повідок, які підходять для віку цуценяти.
  • Іграшки: м’ячики зі спеціальної литої резиною та кістки з жил.
  • У перші дні важливо бути доброзичливим до цуценяти, часто гладити його і заспокоювати, але не брати його з собою в ліжко на ніч. Увімкніть нічник і гладьте його, щоб він розумів, що він не сам. Цуценя само знайде своє улюблене місце для сну. Пам’ятайте, що чау-чау – незалежна порода, тому не намагайтеся нав’язати йому свою думку.

Догляд за шерстью

У чау-чау пухнаста і густа шерсть, тому регулярний догляд за нею є невід’ємною частиною щоденної рутини. Регулярно розчісуйте цуценя з допомогою розчіски з рідкими зубцями і пуходерки, щоб уникнути утворення комочків. При митті собаки використовуйте шампунь високої якості з кондиціонером. Після купання витирайте собаку махровим рушником і висушуйте її природним шляхом або за допомогою фена на низькій температурі. Не забувайте
і про щоденний догляд за вухами, очима та лапками.

Прогулянки та фізична активність

Чау-чау – активні собаки, тому регулярні прогулянки допоможуть цуценяті розвивати фізично і зміцнювати зв’язок з вами. Не відмовляйте йому у можливості грати та бігати. Пам’ятайте про правильну соціалізацію вашого цуценяти, знайомте його з іншими собаками та людьми, щоб воно стало впевненим і дружелюбним.

Найважливіше, що ви можете дати своєму цуценяті чау-чау – це вашу любов, піклування і увагу. Віддайте йому свій час, грайте з ним, спілкуйтеся та тренуйте. Насолоджуйтеся процесом взаємодії з вашим новим другом і створюйте міцні зв’язки, які протримаються протягом всього його життя.

Оберіть мову сайту

Українська
Російська