Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2025 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Як захистити собачі лапи взимку від реагентів

04 Січня 2023

Як захистити собачі лапи взимку від реагентів

З настанням зими міські вулиці рясно посипаються різними реагентами, покликаними зробити шар криги більш стійким для ходьби. У таких ситуаціях власники собак опиняються у неприємній ситуації. Якщо якісне зимове взуття часто не чутливе до реагентів, то собачі лапи вкрай сприйнятливі до таких речовин. Розкажемо про те, як надати подушечкам лап вихованця необхідний захист.

Які субстанції використовуються для посипання зимових вулиць

Для зниження ковзання на обледенілих ділянках тротуарів і доріжок часто використовуються пісок, сіль або спеціальні хімічні речовини, що викликають танення льоду. І якщо пісок цілком безпечний для лапок вихованця, то сіль або хімреагенти можуть викликати подразнення на подушечках.
Від господаря потрібно уважно стежити за поведінкою собаки. Вона може вилизати лапи після прогулянки або зовсім спробувати з’їсти реагент, розкиданий на шляху. Це може призвести до отруєння, тому якщо після прогулянки собака виглядає млявою або відчуває нудоту, слід негайно звернутися до ветеринара для надання відповідної допомоги.

Що можна зробити для захисту собачих лап від хімічних речовин

Щоб прогулянки проходили безпечно та з комфортом, слід знати про такі способи захисту собачих лап:

Правильно підібраний маршрут. По можливості краще вигулювати вихованця у парковій зоні, уникаючи традиційних міських маршрутів. Найчастіше доріжки там посипаються речовинами для зменшення зледеніння значно рідше.
Ретельне миття лап після прогулянки. До процесу очищення подушечок після контакту з реагентами слід підійти відповідально. Для початку варто їх протерти тканинною серветкою. Після цього потрібно дати собаці деякий час обсохнути, щоб частинки льоду та снігу в шерсті лап остаточно розтанули. Мити краще теплою, а не гарячою водою, оскільки вона здатна посилювати подразнювальну дію реагентів.
Взуття для собак. Найбільш простий та доступний спосіб захисту подушечок. Важливо не тільки підібрати зручне взуття за розміром, але також заздалегідь привчити вихованця до нього. В ідеалі це найкраще робити з молодого віку.
Віск для лап чи крем. За відсутності взуття можна скористатися спеціальними засобами. Крем або віск утворюють на поверхні лап захисний шар, що заважає проникненню чужорідних речовин під шкіру. За відсутності спецзасобу можна застосувати звичайний вазелін.

Надати захист лапкам вихованця нескладно, якщо заздалегідь подбати про це. Якщо вихованець на прогулянці пораниться, слід не затягувати зі зверненням до ветеринара, здатного надати кваліфіковану допомогу.

Оберіть мову сайту

Українська
Російська