0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Модні стрижки для собак

04 Січня 2021

Хочете щоб ваш песик був доглянутим, красивим і модним? Тоді вам точно буде цікаво дізнатися про трендові стрижки для собак. Звичайно, мода на зачіски для чотириногих не так швидкоплинна, як у людей, але деякі тенденції час від часу змінюються.

Трендові стрижки для пуделів

Пуделі завжди вважалися «модниками». Стрижки на них виглядають просто приголомшливо. Трендом останніх років є азіатська стрижка. Вона представляє собою надання собаці мультяшного вигляду. Грумінг виконується таким чином, щоб контури шерсті були м’якими, а мордочка круглою. Така стрижка більше підходить для маленьких собак.

Стрижки пуделів Barber Pet

Стильні стрижки для йорків

Також до списку стиляг можна сміливо включати йорків. З цією породою собак також можна дати волю фантазії і створити на їх шерсті найрізноманітніші зачіски. Особливою популярністю користуються стрижки йорка «під шнауцера», «під цуценя» і «під шиншилу». Одним із трендів останнього часу є плетіння французької кіски на спині вихованця.

Стрижки йорків  Barber Pet

Стрижки для цвергшнауцерів

Дана порода собак є володарем неслухняної жорсткої шерсті. Без грумінгу цвергшнауцеру не обійтися. Щоб зачіска вихованця виглядала цікавіше, майстри пропонують зробити акцент на чубку, зачесати її в ірокез. Також можна поекспериментувати з вистриганням шерсті на мордочці.

Стрижки цвергшнауцерів Barber Pet

Цікаві стрижки для шпіців

Ці милашки виглядають симпатично навіть зі звичайною класичної стрижкою. Сьогодні в моду ввійшли зачіски, які надають вихованцям ідеальну круглу форму. Наприклад, шпіца можна підстригти в формі яйця.

Стрижки шпиців Barber Pet

Крім стрижки, собаці можна зробити фарбування. Це можуть бути яскраві пасма на хвості, фарбування під хижака або більш екстравагантні варіанти. Матеріали для фарбування абсолютно нешкідливі для вихованців.

Грумери Barber Pet підберуть зачіску для вашого хвостика і зроблять так, що ви і ваш улюбленець залишитеся задоволені!