Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Породи собак, які хворіють найчастіше

25 Вересня 2023

Завести домашнього вихованця – це серйозне та відповідальне рішення, адже собака це не просто пухнаста іграшка, а жива істота, за яку господар бере максимальну відповідальність. Перед тим, як у вашому будинку з’явиться чотирилапий улюбленець, пропонуємо розглянути породи собак найбільш сприйнятливих до різних захворювань. Знаючи про можливі хвороби заздалегідь, вам буде легше реагувати та приймати рішення у майбутньому.

Доберман

Великі та горді добермани завжди стають повноцінними членами сім’ї. Вони безстрашні, потужні, добре ладнають із дітьми і будь-якої миті готові кинутися на захист господарів. При цьому представники породи мають схильність до цілого ряду патологій. Серед них можна виділити дегенеративні процеси в області хребців шиї, дисплазію ліктьових суглобів, а також різні алергічні реакції та дерматити. Також для доберманів характерний гіпотеріоз, при якому щитовидна залоза виявляється нездатною забезпечити організм необхідними гормонами. Що важливо, ця хвороба може передаватися генетично. А різні травми можуть стати каталізатором для виникнення гіпотиреозу: непросте захворювання і лікувати його досить складно. З цієї причини слід проводити регулярну діагностику у ветеринара.

Золотистий ретривер

Ласкаві та добродушні ретрівери за всіх часів ставали добрими компаньйонами. В силу свого м’якого характеру їх можна віднести до «сімейних» собак, здатних за дві секунди влитися в найближче коло. На жаль, але золотистий ретрівер також позбавлений хвороб, притаманних даної породи. Найчастіше вони страждають від дисплазії кульшового суглоба. Крім того, що ця патологія сама по собі досить неприємна, вона має наслідки у вигляді кульгавості або артриту. Дисплазія розвивається від впливу зовнішніх факторів, наприклад перепаду температури. Тому важливо оберігати вихованця від переохолодження.
Ще одна хвороба, характерна для ретріверів, – це заворот шлунка. При несвоєчасному наданні допомоги він може призвести до летальних наслідків для вихованця. Через це потрібно стежити за харчуванням собаки та регулярно її вигулювати.

Англійський бульдог

Для серйозних бульдогів характерна та сама проблема, що й для мопсів чи пекінесів, а саме – надто коротка морда, що призводить до проблем із дихальними шляхами. Наслідками патології вважаються надмірно висока сприйнятливість до високих температур. Влітку бульдоги страждають від спеки і навіть можуть отримати тепловий удар.
Також для цієї породи характерний остеомієліт, тобто захворювання суглобів. Щоб уникнути цього, господар повинен стежити за вагою вихованця та навантаження на нього.
Любіть своїх вихованців та стежте за їхнім станом здоров’я. Регулярна ветеринарна діагностика допоможе уникнути серйозних наслідків.

Оберіть мову сайту

Українська
Російська