0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Дотримання чистоти – запорука здоров’я вашого улюбленця

07 Серпня 2019

Основним пунктом Barber Pet є здоров’я наших чотириногих клієнтів. Крім контролю якості виконання процедур, ми ретельно стежимо за чистотою та гігієною нашого грумінг салону. Приводячи свого вихованця до нас, вам не варто ні про що турбуватися – в Barber Pet дотримуються всі санітарні норми.

Навіщо потрібна обробка приміщення і інструментів?

У Barber Pet проводиться регулярна антибактеріальна і протипаразитарна обробка приміщення, дезінфекція поверхонь, а також триетапна стерилізація інструментів після кожної тварини.

На жаль, не завжди грумінг салони дотримуються санітарних норм, вважаючи, що вологого прибирання і простого протирання інструментів антисептиком буде досить. А адже це все одно, що прийти до майстра манікюру, який буде обрізати кутикулу ножицями або кусачками, необробленими після попередньої клієнтки. З тваринами те ж саме. Тому санітарна обробка приміщення і інструментарію – обов’язкова умова роботи Barber Pet.

Як проводиться дезінфекція?

Дезінфекція в нашому салоні складається з декількох етапів:

  1. Інструменти замочують у дезинфікуючому розчині.
  2. Потім ретельно їх полоскають і висушують.
  3. Далі інструменти поміщаються у стерилізатор, тут під впливом ультрафіолету знищуються всі інфекції і мікроби.
  4. Стіни, підлога, а також стіл ми обробляємо спеціальним дезинфікуючим розчином, який вбиває бактерії і паразитів.
  5. Кварцування грумерської.

Крім цього, кожен хвостатик на час проходження процедур забезпечується одноразовими предметами гігієни, а також індивідуальним рушником. Такий підхід дозволяє нам бути максимально впевненими в абсолютній безпеці. А значить і вам нема про що турбуватися.

Ми любимо тварин, і хочемо зробити їх не лише доглянутими і красивими, але і зберегти здоров’я!

Схожі пости

Натуральна авторська косметика Barber Pet

Якісний грумінг котів і собак залежить від багатьох факторів – це і професіоналізм майстрів, і використовуване обладнання, і навіть настрій вихованця. Але є ще одна важлива деталь – грумерська косметика. Працюючи з чотирилапими протягом 10 років, ми можемо розповісти все про особливості кожної породи. Ми вирішили застосувати ці знання, і створили власну лінію косметики, завдяки […]

Натуралка або сухий корм: чим годувати собаку?

Якщо ви тільки зібралися завести собаку, то один з найбільш важливих питань: “Чим годувати чотириногого?”. Думки власників собак поділяються: хтось віддає перевагу виключно натуральній їжі, вважаючи, що корм – це суцільна хімія і чистої води маркетинг; інші навпаки купують корм, виходячи з потреб пса. Давайте розбиратися, що ж краще для хвостатих. Натуральна їжа – що […]