Наше меню

Контакти
вул. Мечникова, 7,
098 905 55 99
вул. Дніпровська набережна 18А,
093 905 55 99
Copyright 2023 © Barber Pet Grooming & Shop.
Україна, Київ. Всі права захищені.
Created by FamilyLab
0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. Дніпровська набережна 18А)

Топ-9 найшвидших порід собак у світі

01 листопадаа 2023

У світі існує безліч порід собак, і деякі з них славляться своєю неймовірною швидкістю та грацією під час бігу. Розглянемо дев’ять найшвидших порід собак у світі, які мають унікальні особливості, і швидкість бігу – лише одна з їх багатьох переваг.

Дог

Ця порода вражає своїми розмірами та неймовірною швидкістю бігу, яка може сягати 48 км/год. Дог – одна з найдавніших порід собак, яких розведено ще в Давньому Єгипті і використовували для різних цілей. Вага представників цієї породи може досягати 130 кг, а зріст в холці – понад 90 см.

Бордер коллі

Ці собаки відомі своєю інтелектуальністю та слухняністю. Вони легко піддаються дресируванню і обожнюють вивчати нові речі. Бордер коллі були виведені спеціально для пасічництва, тому вони дуже енергійні і потребують багато місця для бігу. Вага представників досягає 45 кг, а швидкість бігу – понад 48 км/год.

Доберман

Ця порода відома своєю агресивністю та відданістю господарю. Добермани є відмінними охоронцями та вміють приймати рішення в критичних ситуаціях. Швидкість бігу добермана може сягати майже 51,5 км/год.

Веймарська гонча

Ця порода має неймовірну швидкість бігу до 56 км/год і дивовижно красиві очі. Веймарська гонча має світлу окрасу шерсті і привабливий зовнішній вигляд. Вони віддані своїм господарям і проявляють дбайливість.

Уіппет

Спочатку ця порода була виведена для полювання. Уіппети маленькі та швидкі, вони можуть догнати кролика чи зайця. Швидкість бігу уіппета сягає понад 56 км/год. Вони відомі своєю грайливістю та цікавістю, а також ніжністю та відданістю.

Далматинець

Собаки відомі чорними плямами на білій шерсті та привабливим зовнішнім виглядом. Швидкість бігу далматинця сягає 60 км/год. Вони розумні та відмінно підходять для трюків у циркусі, а також вважаються відмінними сторожовими собаками.

Угорська вижла

Швидкість бігу цієї породи становить 64 км/год. У них красивий мідний окрас шерсті та чітко очерчені форми. Угорські вижли піддаються дресируванню і потребують особливої уваги. Вони відмінно впораються з полюванням і завжди поруч зі своїм господарем.

Салюкі

Салюки є родичами афганської борзої і можуть розвивати швидкість до 68 км/год. Вони мають сильний інстинкт переслідування та потребують уваги. Вони незалежні та безстрашні, що робить їх відмінними собаками для полювання.

Грейхаунд

Це найшвидша порода собак у світі. Швидкість бігу грейхаунда – вражаючі 72 км/год. Вони побили всі рекорди і можуть конкурувати з автомобілем за швидкістю. У грейхаундів стройний та елегантний вигляд, який привертає увагу. Це відмінні спортивні собаки, які вимагають активного способу життя.

Існує безліч швидких порід собак у світі, і кожна з них має свої унікальні особливості. Незалежно від того, чи шукаєте ви компаньона для активного життя чи собаку для дресирування, варто звернути увагу на ці породи. Будьте готові до того, що ці улюбленці потребують багато догляду, уваги та фізичних навантажень.

Оберіть мову сайту

Українська
Російська