Види стрижок собак

29 Лютого 2020

Кожен господар собаки хоче бачити шерсть вихованця красивою, свіжою і блискучою. Доглядати за собакою можна самостійно, а можна користуватися послугами грумерів. Завдяки професіоналам догляд за хвостиком буде набагато простіший, а вдома вам потрібно буде проводити тільки елементарні гігієнічні процедури.

груминг собак

Стрижку собаці потрібно виконувати за потребою. Погодьтеся, зовсім необов’язково робити виставкову “зачіску” з використанням засобів для укладання. Ну, звичайно, якщо найближчим часом ви з собакою не збираєтеся брати участь в конкурсі.

І все ж будь-яка стрижка собаки в грумінг салоні – це свого роду мистецтво. Але як не заплутатися в термінології? У цій статті ми розглянемо основні види стрижок.

Види стрижок для собак

  1. Гігієнічна. Даний вид послуги включає в себе вищипування шерсті в вушному каналі, стрижку морди (окантовка вух, стрижка навколо очей), окантовку лап, стрижку між подушечками лап і між пальцями, стрижку інтимної області. Сюди ж входить обрізання кігтів. Така стрижка допоможе виглядати вашому ХВОСТАТИКИ акуратно і доглянуто.
  2. Початкова. Практичний і зручний варіант. У повсякденному житті така стрижка дозволяє легко привести вихованця в порядок.
  3. Виставкова. Така послуга необхідна, коли вихованець регулярно виходить в ринг і бере участь в конкурсах. Виконується за певними правилами.
  4. Породна. Собаку стрижуть з урахуванням особливостей породи. Така стрижка підкреслить достоїнства і природну красу. Тому якщо ви хочете, щоб ваш хвостик завжди виглядав “з голочки”, вибирайте саме цю послугу.
  5. Тримминг. Процедура, при якій спеціальним інструментом видаляється підшерсток у жорсткошерстних собак: шотландських тер’єрів, різеншнауцерів, джек расселів.
  6. Стрижка колтунів. Процедура, яка проводиться в гігієнічних цілях, щоб видалити шерсть, що збилась. Ковтуни не тільки негарно виглядають, але і доставляють чотирилапим дискомфорт.
  7. Креативна стрижка. Виконується, щоб урізноманітнити зовнішній вигляд собаки і надати яскравості зовнішнім виглядом. Стрижку можна прикрасити фарбуванням, блискітками, стразами. Декоративні елементи створені спеціально для тварин і не принесуть шкоди вихованцеві.

Тепер ви знаєте, які стрижки для собак бувають. Грумери нашого салону володіють усіма техніками – ви можете сміливо довірити нам красу вашого хвостика!