0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Види стрижок собак

29 Лютого 2020

Кожен господар собаки хоче бачити шерсть вихованця красивою, свіжою і блискучою. Доглядати за собакою можна самостійно, а можна користуватися послугами грумерів. Завдяки професіоналам догляд за хвостиком буде набагато простіший, а вдома вам потрібно буде проводити тільки елементарні гігієнічні процедури.

груминг собак

Стрижку собаці потрібно виконувати за потребою. Погодьтеся, зовсім необов’язково робити виставкову “зачіску” з використанням засобів для укладання. Ну, звичайно, якщо найближчим часом ви з собакою не збираєтеся брати участь в конкурсі.

І все ж будь-яка стрижка собаки в грумінг салоні – це свого роду мистецтво. Але як не заплутатися в термінології? У цій статті ми розглянемо основні види стрижок.

Види стрижок для собак

  1. Гігієнічна. Даний вид послуги включає в себе вищипування шерсті в вушному каналі, стрижку морди (окантовка вух, стрижка навколо очей), окантовку лап, стрижку між подушечками лап і між пальцями, стрижку інтимної області. Сюди ж входить обрізання кігтів. Така стрижка допоможе виглядати вашому ХВОСТАТИКИ акуратно і доглянуто.
  2. Початкова. Практичний і зручний варіант. У повсякденному житті така стрижка дозволяє легко привести вихованця в порядок.
  3. Виставкова. Така послуга необхідна, коли вихованець регулярно виходить в ринг і бере участь в конкурсах. Виконується за певними правилами.
  4. Породна. Собаку стрижуть з урахуванням особливостей породи. Така стрижка підкреслить достоїнства і природну красу. Тому якщо ви хочете, щоб ваш хвостик завжди виглядав “з голочки”, вибирайте саме цю послугу.
  5. Тримминг. Процедура, при якій спеціальним інструментом видаляється підшерсток у жорсткошерстних собак: шотландських тер’єрів, різеншнауцерів, джек расселів.
  6. Стрижка колтунів. Процедура, яка проводиться в гігієнічних цілях, щоб видалити шерсть, що збилась. Ковтуни не тільки негарно виглядають, але і доставляють чотирилапим дискомфорт.
  7. Креативна стрижка. Виконується, щоб урізноманітнити зовнішній вигляд собаки і надати яскравості зовнішнім виглядом. Стрижку можна прикрасити фарбуванням, блискітками, стразами. Декоративні елементи створені спеціально для тварин і не принесуть шкоди вихованцеві.

Тепер ви знаєте, які стрижки для собак бувають. Грумери нашого салону володіють усіма техніками – ви можете сміливо довірити нам красу вашого хвостика!