0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Гігієнічний догляд і стрижка собак

Собака в будинку – це завжди весело і душевно. А ще – це велика відповідальність, в тому числі і про гігієну. Адже кожен господар хоче, щоб його чотирилапий друг доглянуто виглядав, приємно пахнув, був здоровим і щасливим.

Авторський грумінг салон Barber Pet пропонує свої послуги по гігієнічному догляду за собаками. Наші грумери швидко і акуратно приведуть вашого хвостика в порядок, повернувши його шерстці красу і лиск.

Що включає в себе гігієнічний догляд за собакою

В рамках гігієнічних процедур ми здійснюємо:

Миття собак

Шерсть – це не просто шубка собаки, вона захищає тварину від будь-яких впливів навколишнього середовища. Як і у людей, у чотириногих є сальні залози, які виробляють шкірний жир. Покриваючи волосок, жир сприяє його живленню, а також перешкоджає заплутуванню і намоканню шерсті. Разом з цим шкірне сало є причиною розвитку різних мікроорганізмів, що викликають неприємний запах. Тому миття собак повинно бути регулярним. У нашому грумінг салоні використовуються професійні шампуні, які дбайливо очищають і роблять шерсть блискучою і доглянутою.

Гігієнічна стрижка собак

Гігієнічна стрижка – процедура, спрямована на полегшення догляду і підтримання гарного самопочуття собаки. Як правило, в таку стрижку входить догляд за мордочкою, вухами, лапками, областю живота і інтимними зонами. Вистригання колтунів на тілі також відноситься до гігієнічного догляду, адже ковтуни не тільки роблять вигляд шерсті собаки перебував у занедбаному стані, але і можуть бути причиною подразнень на шкірі. Після гігієнічної стрижки ваш улюбленець буде виглядати випещеним і ще більш красивим.

Стрижка пазурів собаці

У обов’язковий гігієнічний догляд входить також стрижка пазурів у собак. Занадто довгі кігті можуть бути причиною інфекцій, заважати ході, цокати по підлозі і навіть вростати в подушечки лап. Якщо ви самі не вмієте або боїтеся підстригти кігті собаці, приходьте до нас – наші грумери за дві секунди впораються з цим завданням.

Огляд ротової порожнини

Одним з основних показників здоров’я собаки є стан зубів і ясен. Якщо у вихованця з’явився неприємний запах, ви помітили утворення каменю, ясна почервоніли або припухли, то собаку рекомендується негайно показати стоматологу-ветеринару. Звичайно, до такого стану краще не доводити, в чому допоможе регулярний огляд і профілактичне чищення зубів вашого чотириногого друга.

Догляд за очима

Доглядати за очима собаки – обов’язкова процедура, яка повинна проводитися щодня. Скупчені корочки і патьоки роблять вигляд вихованця занедбаним. Під час комплексного гігієнічного догляду ми завжди приділяємо увагу очам, обробляючи їх куточки спеціальним розчином.

Ціна на гігієнічний догляд за собакою

Якщо вас цікавить, скільки коштує підстригти кігті собаці, викупати її, зробити стрижку і почистити зуби, ознайомтеся з нашим прайсом:

Гігієнічний догляд за собакою від Barber Pet

Опис послугиВартість
Вичісування, купання і сушка, доглядові засоби за типом шерсті, обробка та чистка вушок, манікюр, вистригання інтимних зон, обробка пучок, окантовка лапок, "відкрити очі", "підрівняти вушка"мінус 150 гривень від комплексної процедури

Купанння собаки від Barber Pet

Опис послугиВартість
Вичісування, купання і сушка, доглядові засоби за типом шерсті, обробка та чистка вушок, манікюрМінус 200 гривен від комплексної процедури