Грумінг собак

Процедура грумінгу собак – це не тільки креативні стрижки, а цілий комплексний догляд, який виконується в першу чергу для гігієни вихованця. Знайти грумера для песика так само важливо, як для жінки – перукаря. І якщо ви зараз перебуваєте в пошуках місця, де можна підстригти собаку і зробити системний догляд, запрошуємо вас в наш авторський грумінг салон Barber Pet.

Яким буває грумінг собак:

  • Гігієнічний. В рамках такого догляду проводиться купання, стрижка собаки (повністю або окремих частин тіла), вистригання колтунів, вичісування, стрижка пазурів, чистка вух, очей, зубів. При гігієнічному догляді стрижка собак коштує недорого.
  • Виставковий. Основним аспектом виставкового грумінг є модельна стрижка собак. Вона проводиться з урахуванням породи, а також вимог Міжнародної кінологічної федерації.
  • Креативний грумінг собак. Це може бути як незвичайна стрижка з вистриганням на тілі вихованця візерунків, так і фарбування. Ми виконуємо креативний грумінг собак всіх порід.

Грумінг собак в Києві від Barber Pet: що входить в комплекс послуг?

Розчісування

Перший етап, що передує купанню. Під час розчісування прочісуються всі наявні вузлики і ковтуни. Якщо собаку не розчесати перед купанням, це може загрожувати пересиханням шкіри під час сушіння і появою лупи.

Купання

Купання здійснюється в спеціальній ванній для грумінгу. Для миття використовується професійна косметика, яку, до речі, ми виготовляємо самі. Шампунь і кондиціонер підбирається з урахуванням типу шкіри і шерсті хвостатика. Завдяки натуральним оліям, що містяться в косметиці, ваш улюбленець буде приємно пахнути ще протягом тижня.

Сушка шерсті

Для красивої укладки ми сушимо шерсть грумерскім феном. Такі прилади мають безпечну температуру повітряного потоку, а також вони практично безшумні, щоб тварини не лякалися.

Стрижка пазурів

Обов’язкова процедура, яка повинна проводитися регулярно, так як домашні собаки не мають можливості постійно сточувати кігті природним шляхом. Тому як тільки ви чуєте, що кігтики цокають по підлозі – пора. Ми підстрижемо пазурі, а також відшліфуємо їх пилкою.

Догляд за вухами

Дана процедура включає в себе вистригання шерсті з вушного проходу. Це потрібно для того, щоб там не скупчувалися бактерії і не налипав бруд. Найбільш актуальна для довгошерстих порід собак. Маніпуляція абсолютно безболісна і добре переноситься тваринами.

Стрижка собак

Стрижка для собак, як ми вже вище відзначили, може бути гігієнічною, креативною або модельною. Все залежить від побажань господаря вихованця. Зі свого боку ми завжди готові дати рекомендації, якщо ви сумніваєтеся.

Фінальна обробка шерсті

В кінці процедур шерсть вашого хвостика ми обробляємо спреєм-антистатиком, завдяки якому вона не електризується і набуває здоровий блиск.

У нашому грумінг салоні ми продумали все до найдрібніших деталей. Приводячи на стрижку своїх домашніх тварин в Barber Pet, ви довіряєте його в професійні руки наших майстрів-грумерів, які знаходять підхід абсолютно до кожного хвостика.

Чому для грумінгу собак в Києві варто вибрати Barber Pet:

  • у нас працюють дипломовані фахівці з досвідом не менше 7 років;
  • ми не використовуємо наркоз при стрижці тварин;
  • після кожного чотирилапого клієнта інструменти та обладнання проходять дезінфекцію та стерилізацію;
  • під час очікування ви маєте можливість стежити за улюбленцем і всіма маніпуляціями на екрані;
  • грумери салону люблять свою роботу і оточують турботою як мокроносиків, так і їх господарів.

Від чого залежить ціна на стрижку собак?

Вартість послуг по комплексному догляду безпосередньо залежить від породи. Основну статтю витрат становить ціна за стрижку собаки і її купання. Чим більше ваш хвостатик, тим, відповідно, дорожче послуги. Погодьтеся, підстригти собаку породи чау-чау за ціною не може рівнятися до йорку. Нижче ви можете ознайомитися з нашим прайсом.

Комплексний догляд Стандарт від Barber Pet

Купання, вичісування, доглядові засоби за типом шерсті, сушка, обробка вушок, оформлення кігтів, стрижка модельна

Спадаюча шерстьЕкспертСтиліст
Йоркширський тер'єр700600
Мальтійська болонка 690590
Ши-тцу 750650
Вест-хайленд-уайт тер'єр700600
Цвергшнауцер750650
Собаки до 8 кг650550
Собаки 8-15 кг750650
Собаки від 15 кг530/год

Комплексний догляд Стандарт від Barber Pet

Купання, вичісування, доглядові засоби за типом шерсті, сушка, обробка вушок, оформлення кігтів, стрижка модельна

ОБ'ЄМНА ШЕРСТЬЕкспертСтиліст
Шпіц750600
Той и карликовий пудель750650
Мальтіпу850750
Бішон900800
Пекінес690590
Собаки до 8 кг700600
Собаки 8-15 кг800700
Собаки від 15 кг490/год

Комплексний догляд Стандарт від Barber Pet

Купання, вичісування, доглядові засопи за типом шерсті, сушка, обробка вушок, оформлення кігтів, стрижка під машинку

ГЛАДКА ШЕРСТЬ Вартість
Чіхуахуа500
Той-тер'єр500
Мопс600
Бігль700
Собаки до 8 кг500
Собаки від 8-15 кг700
Собаки від 15 кг530/год
Бійцівські породи +50%

* Стрижка у помічника – 30% від прайсу стиліста
* Можливе збільшення вартості від 20% за агресивність, забиту шерсть, ковтуни, або занедбаність тварини
* Ціни вказані в гривнях