0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Догляд за кішками

Власники Барсиків і Мусь знають, що догляд за котом – це не тільки почистити лоток і насипати корм. Безумовно, турбота про мурзиків дещо простіше, ніж про собак. Незважаючи на те, що котячі від природи охайні, все одно вони потребують регулярної уваги, щодо їх зовнішнього вигляду. Чистка очей, вух, зубів, підрізання кігтів, купання і навіть стрижка – все це невід’ємні атрибути по догляду за кішками. І якщо почистити вуха і очі може практично кожен господар, то гігієнічна стрижка кота – це ціле випробування (причому не тільки для тварини).

Barber Pet пропонує грумінг кішок – комплекс послуг, який спрямований на приведення шерсті та шкіри тварини у порядок. У нас працюють професійні грумери, які знайдуть підхід до будь-якого, навіть самого виверткового хижака.

Грумінг для кішок необхідний, якщо:

 • у вас не вистачає часу і ресурсів на повноцінний догляд;
 • у тварини густа шерсть;
 • улюбленець сильно линяє і залишає всюди “шматочок” себе;
 • вихованець спілкується з іншими тваринами будинку або на вулиці;
 • з’явилися паразити, блохи;
 • є ковтуни;
 • тварина не може повноцінно за собою доглядати в силу віку;
 • ви збираєтеся брати участь з улюбленцем в виставках.

У грумінг салоні для кішок Barber Pet вашого вихованця чекають досвідчені фахівці, якісне обладнання, косметика преміум-класу і безмежна любов.

Що входить в послуги грумінгу кота?

Купання. Купання проводиться професійними шампунями та іншими доглядовими засобами, які підбираються з урахуванням типу шерсті. Незважаючи на нервозність процедури, наші грумери з легкістю справляються з цим завданням.

Вичісування. Необхідна процедура для попередження утворення ковтунів, а також потрапляння великої кількості шерсті в травний тракт тварини. Також ми розповімо, які інструменти підібрати для щоденного догляду за вихованцем.

Стрижка котів. Така процедура грає як гігієнічну, так і естетичну роль. Гігієнічна стрижка кішок проводиться 1-2 рази на рік (в залежності від породи і, відповідно, типу шерсті). Можна окремо провести стрижку колтунів у кішок – популярна процедура серед персів, мейн-кунів, сибірських, невських маскарадних і інших довгошерстих пухнастиків.

Стрижка кігтів. Досить проста процедура, яка необхідна для того, щоб кігтики не чіплявся за меблі, шпалери і одяг. Після стрижки кігтів у кішок ми можемо додатково убезпечити їх накладними ковпачками-антіцарапками. Це абсолютно безпечно і виглядає дуже симпатично.

Очищення вушних раковин і очей від природних виділень. Буває і так, що при чищенні у кота виявляються паразити (наприклад, вушний кліщ), тоді ми радимо звернутися безпосередньо до ветеринара.

Після такого комплексу процедур ваш пухнастик буде ще гарніше і вальяжніше. А ви більше не будете здригатися від думки про купання або стрижку кігтів коту.

Переваги грумінгу котів в Києві в Barber Pet:

 • ми не використовуємо седативні препарати при процедурах;
 • стрижка кішок здійснюється з урахуванням побажань, а не під одну гребінку;
 • застосовуємо професійну косметику і доглядові засоби преміум-класу;
 • стерилізуємо інструменти після кожної тварини;
 • надаємо окремий чистий рушник.

Якщо ви шукаєте де провести обрізання кігтів, купання і стрижку котів в Києві – ми завжди раді бачити вас в нашому грумінг салоні Barber Pet. Довірте турботу про красу свого улюбленця нам і ви зрозумієте, що догляд – це просто!

Ціни на грумінг котів

Догляд за котами від Barber Pet

*за агресивність кота + 100% до прайсу чи майстер має право відмовити в проведенні послуги

ПОСЛУГАВАРТІСТЬ
Стрижка кота950
Купання кота850
Стрижка і купання кота1300
Мейнкун - гігієнічний догляд1600
Мейнкун - комплекс з стрижкою1900
Вичісування кота 45 хвилин650
Часткове вистригання (зона паху, штанці)300
Антицарапки350
Розслаблюючі каплі на травах150