0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

All inclusive, або що таке зооготелі

01 Квітня 2020

Змушені виїхати у відрядження, немає можливості взяти у відпустку свого чотириногого друга? Не проблема! Сьогодні світ послуг настільки широкий, що є рішення абсолютно будь-якого завдання. І в цій статті мова піде про готелі для собак, а також дог-сіттери.

 

Що представляють собою готелі для собак?

Як правило, готель для домашніх тварин – це приміщення, в якому облаштовано окремі вольєри. Щоб вашому друзяці було комфортно, рекомендується принести його лежанку, килимок, іграшку – щось, що буде нагадувати йому про будинок і вас.

Як правило, в готелях для собак організовано відеоспостереження, щоб господар в будь-який момент міг побачити, що робить його улюбленець і в якому він настрої.

Харчування в зооготелі здійснюється по годинах. Перед “заселенням” господарі заповнюють договір, де в тому числі прописується і раціон тварини. Також в послуги входить догляд – помити, розчесати, почистити вушка і оченята. Все залежить від того, на який час ви залишаєте улюбленця.

Звичайно, собаки не сидять в готелі цілодобово. З ними гуляють, грають, спілкуються – роблять все, щоб проведення часу було активним і цікавим.

Хто такі пет-сіттери?

Pet-sitter перекладається буквально “няня для тварини”. У випадку з собаками – це dog-sitter. У зоотелях ці люди відповідають за те, щоб хвостики були ситими, задоволеними і вигуляними. З їх допомогою ви можете комунікувати зі своїм вихованцем, перебуваючи навіть за тисячі кілометрів.

Якщо ви задумалися над тим, де знайти хороший готель для собаки в Києві – запрошуємо вас в Barber Pet. При нашому грумінг салоні є чудовий зооготель, в якому хвостики відчуватимуть себе максимально комфортно. Чекаємо у гості!