All inclusive, або що таке зооготелі

01 Квітня 2020

Змушені виїхати у відрядження, немає можливості взяти у відпустку свого чотириногого друга? Не проблема! Сьогодні світ послуг настільки широкий, що є рішення абсолютно будь-якого завдання. І в цій статті мова піде про готелі для собак, а також дог-сіттери.

 

Що представляють собою готелі для собак?

Як правило, готель для домашніх тварин – це приміщення, в якому облаштовано окремі вольєри. Щоб вашому друзяці було комфортно, рекомендується принести його лежанку, килимок, іграшку – щось, що буде нагадувати йому про будинок і вас.

Як правило, в готелях для собак організовано відеоспостереження, щоб господар в будь-який момент міг побачити, що робить його улюбленець і в якому він настрої.

Харчування в зооготелі здійснюється по годинах. Перед “заселенням” господарі заповнюють договір, де в тому числі прописується і раціон тварини. Також в послуги входить догляд – помити, розчесати, почистити вушка і оченята. Все залежить від того, на який час ви залишаєте улюбленця.

Звичайно, собаки не сидять в готелі цілодобово. З ними гуляють, грають, спілкуються – роблять все, щоб проведення часу було активним і цікавим.

Хто такі пет-сіттери?

Pet-sitter перекладається буквально “няня для тварини”. У випадку з собаками – це dog-sitter. У зоотелях ці люди відповідають за те, щоб хвостики були ситими, задоволеними і вигуляними. З їх допомогою ви можете комунікувати зі своїм вихованцем, перебуваючи навіть за тисячі кілометрів.

Якщо ви задумалися над тим, де знайти хороший готель для собаки в Києві – запрошуємо вас в Barber Pet. При нашому грумінг салоні є чудовий зооготель, в якому хвостики відчуватимуть себе максимально комфортно. Чекаємо у гості!