0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Як годувати вагітну собаку

14 Травня 2021

Вагітна собака потребує підвищеного комфорту. Крім цього, важливо забезпечити повноцінний раціон харчування. Про особливості годування в «цікавий» період ми розповімо в нашій статті.

Як годувати вагітну собаку

Апетит і режим годування

Вагітність у собак триває від 55 до 70 днів (в залежності від породи). На початку періоду може спостерігатися зниження апетиту, але не варто переживати – це абсолютно нормально. Багато господарів намагаються підлаштувати графік годування, а також відразу збільшити кількість порцій. Але робити цього не варто, щоб не нашкодити здоров’ю собаки, а також її потомству.

Починаючи з 5 тижня вагітності, потреба в енергії у собаки щотижня збільшується на 10%. Однак в цей період корм може не перетравлюватися в потрібній кількості. Фахівці рекомендують перевести вагітну собаку на висококалорійний корм або на корм для цуценят. З 6 тижня вагітності розмір порцій можна потроху збільшувати.

Контролюйте вагу

Під час вагітності собака додає у вазі і це природно. Але для здоров’я вашого вихованця і безпеки майбутніх пологів цей процес повинен бути контрольованим. Собака в положенні повинна набрати не більше 30% від свого початкового ваги. Зважуйте собаку щотижня. Залежно від показників, корегуйте дози порцій.

Харчування собаки під час лактаційного періоду

Коли щенята з’явилися на світ, спеціальне харчування собаки все ще залишається актуальним. Новоспечена мама годуватиме молоком своїх малюків приблизно 20 днів. У цей період потреба в харчуванні збільшується в три рази. Продовжуйте годувати собаку кормом з високим вмістом калорій. Це сприяє поліпшенню лактації, а також надає енергії мамі і її потомству.

Харчування собаки під час лактаційного періоду

Турбота про тварину і повноцінне збалансоване харчування забезпечать здоров’я вашій собаці і малюкам!