0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Як захистити собаку від комарів

20 Липня 2021

У літній період, крім мук від спеки, тварини також страждають від комарів. І важливо захистити свого чотирилапого друга від цих настирливих комах. У цій статті ми розповімо про те, як підібрати безпечні репеленти для хвостиків.

Як захистити собаку від комарів BarberPet

Чим небезпечні комарині укуси

Для початку давайте розглянемо, чим небезпечні укуси комарів:

Алергічні реакції
Як і у людей, у собак можуть розвиватися алергічні реакції. Місце укусу комара свербить, розпухає, може піднятися температура. При множинних укусах набряки бувають досить сильними, що безумовно викликає дискомфорт у хвостиків.

Паразити
Ще одна небезпека, яку несуть комарині укуси – дирофіляріоз. Це захворювання, що викликається паразитом, яке називається серцевий хробак. Ці паразити «селяться» в м’язах, під шкірою, в легких, у серці. У тілі собаки вони розвиваються дуже швидко і без належного лікування можуть спровокувати емболію або тромбоз, а це дуже небезпечно.

Як бачимо, укусів комарів краще запобігти. А допоможуть в цьому репеллентні засоби.

Репелленти: що це таке?
У зоомагазинах представлений широкий асортимент продуктів для домашніх тварин. Це і шампуні, і спреї, і кондиціонери. Багато засобів призначені для догляду за шкірою і шерстю, проте серед них є і такі продукти, які призначені для профілактики і боротьби з комахами. Такі засоби називаються репелентами.

Від інсектицидних шампунів репеллентні відрізняються тим, що вони спрямовані не на знищення, а на відлякування комарів, мошок і т. д. Такі засоби містять в своєму складі натуральні компоненти, безпечні для тварин.

Як обрати косметику з репеллентними властивостями?

У даній категорії можна знайти досить багато шампунів і кондиціонерів. Ось кілька рекомендацій щодо вибору продуктів:

  1. Якщо в складі присутні пропоксур, диметикон, перметрин, то перед вами не репеллентні, а інсектицидні засоби.
  2. Віддавайте перевагу тим засобам, в складі яких містяться натуральні інгредієнти, наприклад, це можуть бути екстракти евкаліпта, ромашки, м’яти перцевої; масло чебрецю, лаванди та ін. Вони не викликають роздратування шкіри і алергію у вихованця (тільки у разі індивідуальної непереносимості).
  3. Переконайтеся, що засіб підходить для типу шерсті вашого вихованця і його віку.
  4. Бажано придбати всю серію продуктів, якщо така є. Як правило, в лінійку входить шампунь, кондиціонер, спрей. Таким чином ви забезпечите хвостику повноцінний догляд за шкірою і шерстю.

Захистіть вашого чотирилапого товариша від комарів, щоб не довелося боротися з більш серйозними проблемами.