0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Особливості стрижки шпіців

11 Лютого 2021

Якщо ви є власником шпіца, то напевно знаєте, що стрижка – один з головних пунктів в догляді за цією породою. Шерсть померанського шпіца довга, густа і м’яка. І щоб ваш хвостик завжди виглядав доглянутим, йому не обійтися без регулярного грумінгу.

Шерсть шпіців

Померанські шпіци схожі на плюшевих ведмедиків. Такий зовнішній вигляд забезпечується за рахунок довгого остьового волосся і м’якого підшерстя. А округла форма досягається за рахунок частоти покриву, розташованого перпендикулярно шкірі. Найгустіша шерстка у шпіців в районі коміра задніх лап і хвоста.

Линька

Линька у помаранців починається в 3-4 місяці. «Дитячий» пух поступово перетворюється в постійний. До 2 років волосся на тілі собаки стає все більше, а до віку 3 роки шубка вже повністю сформована. Ось з цього моменту і пора знайти вашому другу грумінг салон.

Линяють шпіци двічі на рік – навесні і восени. Під час процесу випадає остеве волосся і підшерсток. Вичісувати собаку в цей період варто не рідше 3 разів на тиждень.

Види стрижок для шпіців

Стрижка помаранця потрібна не тільки для підтримки акуратного вигляду, але і для полегшення догляду за собакою. До укороченої шерсті буде менше чіплятися сміття, вихованця можна рідше розчісувати.

Отже, які ж стрижки роблять померанським шпіцам:

«Під ведмедика»

Така стрижка надає шпіцові вид іграшкового плюшевого ведмедика. Відмінними рисами є кругла голова (шерсть на загривку і вухах стрижуть на одному рівні), коротка шерсть на тулубі і лапах.

Законодавцем моди цієї стрижки став карликовий шпіц на прізвисько Бу, чиї фото підкорили соцмережі. Тому ще одна назва стрижки – «під Бу».

Класика

Виставкова стрижка, яка виконується, щоб підкреслити всі зовнішні переваги породи. При такій стрижці лапкам надають округлу форму, прибираючи зайву рослинність між подушечок і навколо пальців. Кінчикам вух також надають округлу форму філіровочними ножицями, з слухового проходу зістригають зайві шерстинки. Хвіст і комір вистригають шарообразно.

Модерн

Від класичної стрижка модерн відрізняється ще більш ретельною обробкою контуру. Шерсть зістригають коротше, ніж при виставковому варіанті, що робить догляд за вихованцем набагато легше.

 

«Під лева»

Виходячи з назви, нескладно здогадатися про те, як роблять стрижку. Шерсть по всьому тілу зістригають машинкою. В області лопаток, де починається грива, злегка вкорочують. Животик виголюється повністю. Що стосується передніх лапок, їх збривають до кистей, а стегна – до скакальних суглобів. На хвості роблять округлий пензлик.

Стрижка «під лева» хоч і виглядає незвично, однак може нашкодити собаці, так як в результаті гоління шерсть може не відновити свою структуру.

Приводьте шпіца до нас в Barber Pet і наші грумери підкреслять красу вашого улюбленого вихованця!