0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Озонотерапія для шерсті собак

22 Березня 2021

Шерсть є одним з індикаторів здоров’я тварини. Вихованці, так само як і ми, страждають від поганої екології і стресів, а ще деякі собаки отримують неправильний догляд. Все це призводить до зниження імунітету, погіршення стану шерсті і її випадіння, жирності або сухості шкіри.

Серед інших грумерскіх послуг особливе місце займає озонотерапія для шерсті. Це дуже корисна і приємна процедура, яка оздоровить собаку.

Особливості озонотерапії

Озонотерапія – сучасний терапевтичний метод, який направлений на оздоровлення організму. Лікування озонокислородною сумішшю сприяє знищенню бактерій і грибків, тому такі процедури широко застосовуються для лікування шкіри і шерсті тварин. Є у цього методу і інші позитивні ефекти, про які ми розповімо далі.

Коли вихованцеві необхідна озонотерапія?

Ваш хвостик потребує озонотерапії, якщо у нього:

  • ламка і суха шерсть;
  • лущиться шкіра;
  • лупа;
  • випадіння шерсті на фоні алергії;
  • алопеція;
  • інфекційний дерматит;
  • ослаблений імунітет.

Спочатку необхідно проконсультуватися з ветеринаром, який визначить причину того чи іншого стану у собаки. Озонотерапія – не панацея, а допоміжна процедура, яка повинна застосовуватися в комплексі з лікарською або корекційною терапією. Лікування собак озоном у ванні можна поєднувати з прийомом ліків (крім антикоагулянтів) і з іншими фізіопроцедурами.

Як проходить процедура?

Озонотерапія досить проста і дуже приємна процедура. Собака поміщається в ванну, наповнену теплою водою. Сюди ж компресор подає озоноване повітря, яке насичує воду киснем. Для посилення ефекту і повної релаксації в ванну додаються масла і солі, які живлять шкіру і шерсть, не завдаючи шкоди нюху хвостика.

Ефект від озонових ванн для собак

Озонотерапія дезінфікує шкіру, глибоко її очищує і збагачує киснем. Процедура має протигрибкову дію, сприяє усуненню подразнень, допомагає загоїти рани. Кисневі ванни підсилюють кровообіг і розширюють капіляри. Завдяки цьому волосяні цибулини зміцнюються, а структура волосся ущільнюється.

Також вихованець отримує мікромасаж, який відмінно розслаблює, знімає напругу в м’язах і, відповідно, стрес. Системне проходження процедур озонотерапії допомагає відновити гормональний фон і нормалізувати обмін речовин.

Скільки процедур потрібно пройти?

Кількість сеансів озонотерапії залежить від захворювання собаки. Наприклад, при дерматитах ванни необхідно приймати регулярно, особливо в періоди загострення. При появі лупи приводити собаку на озонові ванни варто 1-2 рази на місяць. Якщо проблема в блохах, тоді буде достатньо одноразового відвідування.