0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Салонний тріммінг жорсткошерстних порід

22 Березня 2021

В основі гігієнічного догляду за собакою лежить купання, підрізання кігтів, чистка вух, огляд зубів. І це лише мала частина того, що необхідно вихованцеві. Важливим моментом є догляд за шерстю. І якщо хвостиків деяких порід потрібно періодично стригти, то жорсткошерстних собак тримінгують. Що ж таке триммінг і в чому його особливості?

В результаті еволюції деякі собаки втратили свою здатність до линяння. До таких порід відносяться шнауцери (цвергшнауцер, різеншнауцер), такси, ряд тер’єрів (ердельтер’єр, скотчтер’єр), грифони і інші. І так як шерсть відмирає, але сама не випадає, її необхідно вчасно видаляти. В такому випадку приходить на допомогу триммінг.

Що таке триммінг собак?

Триммінг – процедура з видалення відмерлих волосків, яку проводять шляхом вищипування. Для цього використовують стриппер і тріммер. Іноді вищипування роблять пальцями, такий різновид називається плакінг. Салонний триммінг абсолютно безболісна процедура, що не доставляє собакам будь-яких хворобливих відчуттів. З точки зору гігієнічного догляду, триммінг – це вкрай важлива процедура. Вищипування відмерлих волосків прискорює ріст нової і здорової шерсті.

Коли можна робити триммінг?

Цуценят жорсткошерстних порід можна приводити на триммінг з 4-місячного віку. Процедура проводиться приблизно раз на півроку – все залежить від особливостей породи і конкретної собаки. Господар легко зможе визначити, коли вже пора на триммінг: шерстка вибивається, стає тонкою, стирчить в різні боки, вихованець виглядає неохайно.

Після триммінга шерсть стає жорсткішою, сильнішою, набуває блиску. Для збереження зовнішнього вигляду виставковим собакам процедуру можна проводити раз на два тижні. Легкий триммінг дозволяє значно поліпшити якість волосків.

Вибір фахівця

Зробити триммінг в домашніх умовах без спеціальної підготовки і достатнього досвіду не вийде. У цій справі є чимало тонкощів. Тому краще звернутися за професійною допомогою.

При виборі фахівця з триммінгу для свого чотириногого друга ознайомтеся з його портфоліо. Краще якщо це буде перевірений салон. Також важливо звернути увагу, як грумер поводиться з собакою – чи робить роботу механічно або спілкується з твариною, звертаючи увагу на поведінку.