0
098 905 55 99

Наші телефони

098 905 55 99 (вул. Мечникова, 7)
093 905 55 99 (вул. А. Ахматовой, 22)
068 905 55 99 (вул. Золотоворотська, 93, Козин)

Сезон кліщів – як уберегти собаку

01 Квітня 2020

З настанням весни вигули собак стають більш тривалими. Але теплий сезон – це не тільки сонячні дні, але ще і активізація кліщів. Ці павукоподібні несуть загрозу як для людей, так і для чотирилапих. І якщо людина може себе оглянути сама, то кліщ на собаці може залишитися непоміченим.

Чим небезпечний кліщ?

У слині кліща можуть міститися збудники бореліозу, бабезиозу, анаплазмозу, ерліхіозу та ін. При укусі ці збудники можуть потрапити в кров і привести до важких захворювань (одне з таких – хвороба Лайма), а іноді – і до загибелі. У нашій статті ми поговоримо про те, як уберегти вихованця від укусу.

Засоби захисту від кліщів

В асортименті ветеринарних аптек та зоомагазинів представлені різні засоби, які допоможуть убезпечити вашого хвостика від кліщів, а також бліх.

Спреї

Бувають моментального і довгого терміну дії. Можна вибрати засоби для дорослих собак, цуценят, вагітних, а також для тварин з ослабленим імунітетом.

Пудри

Тонкий шар пудри посипається на шерсть і втирається проти зростання волосків, дістаючи до шкіри. Потім тварину потрібно ретельно прочесати. Процедура проводиться один раз на тиждень після того, як тварина вимита і висушена.

Краплі

Краплі економічні і зручні у використанні. Вміст наноситься піпеткою на холку (доза розраховується, виходячи з ваги вихованця). Дія препарату відбувається не відразу – речовина розподіляється на тілі протягом 24 годин, накопичуючись в сальних залозах, звідки потім поступово виділяється. Таким чином, тварині на довгий час забезпечується захист від кліщів.

Нашийники

Основна перевага даного засобу – простота використання. Сьогодні на ринку представлені ультразвукові, хімічні та біо-нашийники. З останніми двома потрібно бути акуратними, так як вони можуть викликати алергічні реакції.

Підберіть оптимальний засіб від кліщів для свого улюбленця і нехай прогулянки приносять вам тільки радість!